Školní plavecký kurz

Školní plavecký kurz. Plavecké kurzy Praha

Školní plavecký kurz organizujeme pro školy v rámci povinné plavecké výuky. Zajišťujeme pořádání kurzu plavání pro děti. Plavecké kurzy Praha. Náš plavecký kurz je unikátní formou školy v přírodě

Zajišťujeme organizaci kurzů plavání pro děti.

Zajišťujeme organizaci kurzů plavání pro děti a příměstské kurzy plavání a letní plavecké tábory. Školní plavecký kurz organizujeme pro školy v rámci povinné plavecké výuky.

Dětské plavecké kurzy pořádáme pro školy

Dětské plavecké kurzy jsou pořádané pro školy jako splnění povinné plavecké kurzy nřízené státem.

Je unikátní formou školy v přírodě s plaváním, kde žáci absolvují během pěti až šesti dnů celkem dvacet plaveckých lekcí v deseti blocích a splní tak celou polovinu povinné plavecké výuky, která ji díky Opatření v souladu s 4 odst. zákona č. 561/2004 Sb. Školského zákona řadí mezi povinné výukové postupy. Dále se žáci účastní celkem pěti devadesátiminutových doplňkových sportovních programů a pěti stejně dlouhých zábavních večerních programů. Kurzy probíhají v sedmi lokalitách České republiky:

 

Hotel Fontána Lipno - výlety pro děti - plavecké kurzy pro školy a školní výlety s plaváním ZŠ pro děti

Hotel Fontána

se nachází v nadmořské výšce 750 m v malebné oblasti na břehu Lipna. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném hotelovém bazénu. Samotný resort je tvořen centrální budovou hotelu s několika ubytovacími budovami, vlastní novou písečnou pláží se sportovišti, cyklo trajektem a marinou.

 

Hotel Energetik - plavecký dětský kurz pro školy - škola v přírodě s plaváním v Krkonošském národním parku - školní plavecké kurzy ZŠ plavání

Hotel Energetik

leží v Krkonošském národním parku, kousek od Sněžky, přímo na sjezdovce Hnědý vrch. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném krytém hotelovém bazénu. Pro další aktivity je využíváno sousední hřiště, dětská herna, školící salónek a okolní krásná příroda.

 

Hotel Roušarka

Hotel Roušarka leží v malebném městě Sušici na okraji Šumavy. Hodiny plavání probíhají v moderním bazénu nově vystaveného sportovního areálu přímo vedle hotelu. Pro další aktivity je využíván samotný areál včetně venkovních i indoorových hřišť či zdejší stezky.

 

Hotel Bezděz - kurzy plavání u Máchova jezera - školy v přírodě pro děti a školní kolektivy - školy v přírodě s plavánímHotel Bezděz

se nachází v srdci překrásné scenérie Českého ráje, ve Starých Splavech. Zajímavou stavbu naleznete již necelých osmdesát kilometrů od Prahy, v nadmořské výšce 270 metrů. Je umístěna prakticky přímo na břehu Máchova jezera a obklopuje ji borový les. Naši hosté jsou ubytovaní přímo v hlavní budově s vnitřním bazénem nebo ve vedlejší budově, na tzv. zámečku. Nedaleko za hotelem je krásná písečná pláž vybavená prolézačkami a dalšími aktivitami.

 

Penzion na Vysočině

Penzion na Vysočině leží na okraji obce Hartmanice na pomezí Pardubického kraje, Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném vnitřním bazénu se slanou vodou, která působí příznivě na pokožku dětí. Pro další aktivity je využíván velký venkovní areál se čtyřmi hřišti, venkovními bazény, posezením u krbu a přírodním ohništěm.

 

Hotel Jelenovská - plavecký dětský kurz pro školy - školy v přírodě s plaváním - školní plavecké kurzy ZŠ plavání

Hotel Jelenovská

je usazen uprostřed překrásné chráněné krajiny Bílých Karpat v lese, kde dominantou je nenarušená příroda, klid a čistý vzduch. Plavecká výuka probíhá ve vnitřním vyhřívaném hotelovém bazénu a sportovní program na venkovním hřišti vystavěném přímo v lese u hotelu.

 

Hotel Sorea - plavecké školní kurzy v parku Nízké Tatry - školy v přírodě v Tatrách - plavecké kurzy pro děti v Jánské Dolině

Hotel Sorea

je naším prvním slovenským partnerem. Je situovaný v překrásné scenérii Národního parku Nízké Tatry v nadmořské výšce 700 metrů na začátku Jánské doliny. Hotel leží na konci obce Liptovský Ján, která je jednou z nejatraktivnějších lokalit rázovité oblasti Liptov. Plavání probíhá v krytém bazénu s termální vodou, pro ostatní aktivity je k dispozici hřiště a vnitřní prostory kongresového sálu.

 

ZŠ Plavání - Plavecké kurzy Sportcentrum Brandýs - školy v přírodě s plaváním - výuka plavání

Sportcentrum brandýs

se nachází v klidné části města Brandýs nad Labem v okrese Praha-východ.  Mezi velké výhody patří blízká dostupnost od hlavního města a přitom mnoho možností k trávení času v přírodě. Kromě vyhřívaného 25m bazénu je v areálu k dispozici kongresový sál, několik venkovních hřišť, sportovní hala a tělocvična. Od roku 2018 prošel objekt rozsáhlou rekonstrukcí a byl přetvořen z původní turistické ubytovny v současný certifikovaný hotel. Kromě sportovního vyžití nabízí místo také několik zajímavých kulturně-vzdělávacích aktivit. 

 

ZŠ Plavání - Plavecké kurzy Hotel Bystré - školy v přírodě s plaváním - výuka plavání

hotel bystré

má unikátní polohu v srdci Vysočiny. Jedná se o rodinný hotel vybudovaný z komplexu historických budov, který vyniká útulným ubytováním, bazénem se slanou vodou vhodným i pro alergiky a krásným multifunkčním mezonetovým sálem. Bystré se nachází ve Svratecko – křetínském trojúhelníku, kde díky velkému počtu památek, krajiny s potoky, rybníky a přehradami i kopcovitým terénem Žďárských vrchů, najde každý milovník přírody své oblíbené místo.

 

 

 

 

 

Stravování probíhá formou:

  • snídaňový bufet
  • dopolední svačina
  • polední oběd
  • odpolední svačina
  • večeře
  • pitný režim po celý den

Doprava:

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět

 

Kontaktní formulář