Školní lyžařský kurz

Žáci absolvují během pětidenního kurzu základy klasického, sjezdové lyžování, snowboardingu a netradičních zimních sportů. Do jednotlivých lekcí jsou zapojovány nejrůznější doplňkové hry i vzdělávací prvky. Každý večer probíhá devadesátiminutový zábavní blok.

CHATA PLEŠIVKA

Chata-Plesivka-Abertamy-lyzarske-kurzy-pro-deti-zajisteni-lyzarskych-kurzu-ubytovani-pro-skolni-lyzarske-kurzy-300x177

je přes 300 let stará, zrekonstruovaná nádherná krušnohorská chalupa v obci Abertamy v nadmořské výšce okolo 900 metrů. Hornická kulturní krajina Abertamy – Horní Blatná – Boží Dar byla v roce 2019 zapsána na seznam Světového dědictví UNESCO. Chata má celkem 25 lůžek a je tedy vhodná pro jednu třídu. V rámci doplňkového programu tedy lze zažít i mnoho zajímavého mimosportovního vyžití. 

Hotel Jelenovská

Hotel-Jelenovska-lyzarske-kurzy-ZS-Lyzovani-lyzarske-zajezdy-pro-skoly-organizace-lyzaku-pro-deti-300x177

je usazen uprostřed překrásné chráněné krajiny Bílých Karpat v lese, kde dominantou je nenarušená příroda, klid a čistý vzduch. Lyžařská výuka probíhá na sjezdovce přímo pod hotelem, která je vhodná zejména pro děti mladšího školního věku.

Chata Radost

leží uprostřed čisté přírody nedaleko lyžařského střediska Deštné v Orlických horách. Lekce probíhají v lyžařském areálu i v okolní divoké přírodě.

Hotel Fontána

se nachází v nadmořské výšce 750 m v malebné oblasti na břehu Lipna. Samotný resort je tvořen centrální budovou hotelu s několika ubytovacími budovami a se sportovišti.

Chata u Medvěda

Chata u Medvěda - Jizerské hory - ZŠ Pro děti škola v přírodě a plavecké kurzy pro děti - dětské Enviro kurzy

se nachází v obci Kořenov v Jizerských horách. Chata prošla v roce 2021 rekonstrukcí a nabízí ubytování až pro 40 osob. Je vybavena sociálním zařízením u každé z osmi ložnic, společenskou místností, hospůdkou a četnými možnostmi pro trávení volného času. Lyžařské lekce probíhají na 300 m vzdálené sjezdovce, v okolní přírodě nebo v blízkém areálu Rokytnice nad Jizerou.

Horská bouda Na Muldě

Horská bouda Na Muldě lyžařské kurzy ZŠ Lyžování - lyžařské zájezdy pro školy

se nachází v krásném prostředí Krkonošského národního parku v oblasti rekreačního střediska Pec pod Sněžkou ve výšce cca 1000 m n. m. Jde o objekt patřící FTVS UK splňující ta nejpřísnější kritéria pro výuku sjezdového lyžování. Je dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku, včetně méně náročných výletů do blízkého okolí.

HOTEL HORNÍ PRAMEN

Hotel Horní pramen plavecké kurzy - přímestské tábory s plaváním - školní sportovní kurzy ZŠ Plavání

se nachází na kouzelném místě u lesa s dechberoucím výhledem na horya údolí Špindlerova Mlýna. Místo vyniká fantastickou výchozí pozicí na turistické trasy Krkonoš. Součástí hotelu je společenská místnost, prostorný dětský koutek, venkovní hřiště a hřiště na petanque.