Příměstský školní plavecký kurz

T

ento kurz lze absolvovat pouze v měsících listopad, prosinec, leden, únor a březen. Kurz není pobytový, žáci jsou na místo každý den ráno dováženi a odpoledne odváženi autobusem. V tomto formátu žáci splní během pěti dnů 20 plaveckých lekcí. Zároveň se účastní bohatého doprovodného programu probíhajícího ve vnitřních prostorách sportcentra, případně venku na zdejším hřišti. Součástí doprovodného programu je blok základů první pomoci, pohybové, společenské a tmelící aktivity.

Kurz zahrnuje neomezený pitný režim a 3 jídla včetně teplého oběda. Po dohodě lze nahradit sportovní program výukou a využít prostor konferenční místnosti. 

 

ZŠ Plavání - Plavecké kurzy Sportcentrum Brandýs - školy v přírodě s plaváním - výuka plavání

Sportcentrum brandýs

se nachází v klidné části města Brandýs nad Labem v okrese Praha-východ.  Mezi velké výhody patří blízká dostupnost od hlavního města a přitom mnoho možností k trávení času v přírodě. Kromě vyhřívaného 25m bazénu je v areálu k dispozici kongresový sál, několik venkovních hřišť, sportovní hala a tělocvična. Od roku 2018 prošel objekt rozsáhlou rekonstrukcí a byl přetvořen z původní turistické ubytovny v současný certifikovaný hotel. Kromě sportovního vyžití nabízí místo také několik zajímavých kulturně-vzdělávacích aktivit. 

 

Doprava:

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět

  • LZE ŽÁDAT O PŘÍSPĚVEK NA KURZ U ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY.

 

Kontaktní formulář