Pravidelné kurzy plavání

Pravidelné kurzy plavání

Pravidelné kurzy plavání Praha jsou plavecké tábory pro děti neboli. Dětské plavecké kurzy probíhaji v Praze. Pořádáme příměstský plavecký letní tábor.

Pravidelné kurzy plavání je plavecký kurz pro děti pořádaný pro školy i veřejnost. Školní plavecké kurzy organizujeme v rámci povinné plavecké výzky. Letní tábor se pořádá o letních prazdninách.

Školy v přírodě s plaváním pořádáme jako plavecký kurz pro školy. V ZŠ Plavání Praha naučíme vaše děti správně plavat a bát se vody.

Absolvovali jste s námi kurz školního plavání a vaše ratolest chce s plaváním pokračovat? Sháníte pro děti smysluplnou pravidelnou pohybovou aktivitu? Plavání je tou správnou volbou! Na základě četné poptávky ze strany rodičů jsme pro vás připravili Pravidelné kurzy plavání zaměřené na rozvoj plaveckých i všeobecných pohybových dovedností. Kurzy trvají vždy 50 minut a konají se ve všedních dnech, vždy od 15.00- 19.00 v měsících září- prosinec a leden-červen. Kurzy probíhají v jednom z našich partnerských objektů pro švp ve středních Čechách, ve Sportcentru Brandýs. Kurzy jsou otevřené pro děti ve věku 5-15 let v úrovních neplavec, poloplavec a plavec.

Objednat kurz