Předškolní plavecký kurz

Plavecké kurzy pro školky ZŠ Plavání Praha – Předškolní plavecký kurz

Plavecké kurzy pro školky ZŠ Plavání Praha. Předškolní pobyty s plaváním a pohybové aktivity pro předškoláky organizujeme pro školky v rámci povinné plavecké výuky. Zajišťujeme pořádání kurzu plavání pro děti. Plavecké kurzy Praha. Náš plavecký kurz je unikátní formou školy v přírodě

Zajišťujeme organizaci Plavecké kurzy pro školky.

Zajišťujeme organizaci Plavecké kurzy pro školky a příměstské kurzy plavání a letní plavecké tábory. Školní plavecký kurz organizujeme pro školy v rámci povinné plavecké výuky.

Dětské plavecké kurzy pořádáme pro školy

Dětské plavecké kurzy jsou pořádané pro školy jako splnění povinné plavecké kurzy nřízené státem.

Je jedinečný koncept spojující základní plaveckou výuku, školku v přírodě, sportovní a zábavní program pro děti předškolního věku. Kurz je určen pro děti ve věku 4-6 let a probíhá vždy od pondělku do středy nebo od středy do pátku. Žáci absolvují v průběhu tří dnů celkem pět devadesátiminutových vyučovacích lekcí plavání, dále se účastní tří devadesátiminutové lekce orientované na hry v přírodě, tradiční i netradiční hry a soutěže zaměřené na rozvoj rychlosti, síly, obratnosti, vytrvalosti, postřehu a smyslového vnímání a dva zábavní večery zahrnující stolní a výtvarné hry a dětskou diskotéku.

 

Hotel Fontána Lipno - výlety pro děti - plavecké kurzy pro školy a školní výlety s plaváním ZŠ pro děti

Hotel Fontána

se nachází v nadmořské výšce 750 m v malebné oblasti na břehu Lipna. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném hotelovém bazénu. Samotný resort je tvořen centrální budovou hotelu s několika ubytovacími budovami, vlastní novou písečnou pláží se sportovišti, cyklo trajektem a marinou.

 

Hotel Energetik - plavecký dětský kurz pro školy - škola v přírodě s plaváním v Krkonošském národním parku - školní plavecké kurzy ZŠ plavání

Hotel Energetik

leží v Krkonošském národním parku, kousek od Sněžky, přímo na sjezdovce Hnědý vrch. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném krytém hotelovém bazénu. Pro další aktivity je využíváno sousední hřiště, dětská herna, školící salónek a okolní krásná příroda.

 

Hotel Roušarka

Hotel Roušarka leží v malebném městě Sušici na okraji Šumavy. Hodiny plavání probíhají v moderním bazénu nově vystaveného sportovního areálu přímo vedle hotelu. Pro další aktivity je využíván samotný areál včetně venkovních i indoorových hřišť či zdejší stezky.

 

Parkhotel Mozolov sportovní areál pro předškolní plavecké kurzy a sportovní akce pro předškolkyParkhotel Mozolov

je relaxační areál, který se nachází v srdci krásné přírody jižních Čech, pouhých 90 kilometrů od Prahy. Výuka plavání probíhá v kompaktním a přívětivém bazénu o délce 10 m. Ostatní program se odehrává na tamních sportovištích, v lesích a samozřejmě i v nově zrekonstruované ubytovací hlavní budově.

 

Předškolní kurzy plavání FAMOZCLUB Zvířetice pořádá klub ZŠ Plavání - plavecký kurz pro předškolky

FAMOZCLUB Zvířetice

je příjemné klubové zařízení, které se nachází v poklidné obci Bakov nad Jizerou. Děti a učitelé se zde mohou těšit na ubytování v šestnácti barevných a originálních apartmánech. Výuka plavání probíhá v 10m dlouhém bazénu uvnitř budovy, doplňkový program uvnitř krásného areálu i jeho zeleném okolí.

 

Hotel Jelenovská - plavecký dětský kurz pro školy - školy v přírodě s plaváním - školní plavecké kurzy ZŠ plavání

Hotel Jelenovská

je usazen uprostřed překrásné chráněné krajiny Bílých Karpat v lese, kde dominantou je nenarušená příroda, klid a čistý vzduch. Plavecká výuka probíhá ve vnitřním vyhřívaném hotelovém bazénu a sportovní program na venkovním hřišti vystavěném přímo v lese u hotelu.

 

ZŠ Plavání - Plavecké kurzy Sportcentrum Brandýs - školy v přírodě s plaváním - výuka plavání

Sportcentrum brandýs

se nachází v klidné části města Brandýs nad Labem v okrese Praha-východ. Mezi velké výhody patří blízká dostupnost od hlavního města a přitom mnoho možností k trávení času v přírodě. Kromě vyhřívaného 25m bazénu je v areálu k dispozici kongresový sál, několik venkovních hřišť, sportovní hala a tělocvična. Od roku 2018 prošel objekt rozsáhlou rekonstrukcí a byl přetvořen z původní turistické ubytovny v současný certifikovaný hotel. Kromě sportovního vyžití nabízí místo také několik zajímavých kulturně-vzdělávacích aktivit.

 

ZŠ Plavání - Plavecké kurzy Hotel Bystré - školy v přírodě s plaváním - výuka plavání

hotel bystré

má unikátní polohu v srdci Vysočiny. Jedná se o rodinný hotel vybudovaný z komplexu historických budov, který vyniká útulným ubytováním, bazénem se slanou vodou vhodným i pro alergiky a krásným multifunkčním mezonetovým sálem. Bystré se nachází ve Svratecko – křetínském trojúhelníku, kde díky velkému počtu památek, krajiny s potoky, rybníky a přehradami i kopcovitým terénem Žďárských vrchů, najde každý milovník přírody své oblíbené místo.

 

 

 

 

 

Stravování probíhá formou:

  • snídaňový bufet
  • dopolední svačina
  • polední oběd
  • odpolední svačina
  • večeře
  • pitný režim po celý den

Doprava:

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět

 

Kontaktní formulář