Letní příměstské tábory

Letní příměstské tábory Praha – Dětský příměstský letní tábor je plavecký kurz

Letní příměstské tábory Praha jsou plavecké tábory pro děti neboli. Dětské plavecké kurzy probíhaji v Praze. Pořádáme příměstský plavecký letní tábor.

Letní příměstský tábor je plavecký kurz pro děti pořádaný pro školy i veřejnost. Školní plavecké kurzy organizujeme v rámci povinné plavecké výzky. Letní tábor se pořádá o letních prazdninách.

Školy v přírodě s plaváním pořádáme jako plavecký kurz pro školy. V ZŠ Plavání Praha naučíme vaše děti správně plavat a bát se vody.

Probíhají v plaveckém a sportovním areálu Hloubětín, v plaveckém bazénu a sportovním areálu Biotopu Radotín, v bazénu Olšanka na Praze 3 a SPORTCENTRU v Brandýse nad Labem. Příměstské tábory zahrnují deset devadesátiminutových plaveckých bloků, doplňkové sportovní a zábavní aktivity. Kurzy probíhají v červenci a srpnu, vždy od pondělí do pátku a nezahrnují ubytování. Cena činí 4600 Kč aje možné žádat příspěvek u Vaší zdravotní pojišťovny.

Stravování probíhá formou:

      • dopolední svačina
      • polední oběd
      • odpolední svačina a pitný režim po celý den

Na kurz se lze přihlásit pomocí online formuláře. Obratem vám zašleme podrobnější informace a potvrzení předběžné rezervace.

Objednat kurz