Flashtones studio pro děti

Jaké jsou programy pro děti?

Všechny programy jsou určené dětem ve věku 6-12 let. Pro starší děti programy připravujeme. Jaké programy nabízíme?

Tělocirk

TěloCIRK vedený zkušenými lektory z projektu Cirqueon nabízí dětem alternativní hodinu tělesné výchovy skrze techniky nového cirkusu. Dělení žáků na „šikovné“ a „nešikovné“ v hodinách tělovýchovných aktivitách ohrožuje vztahy ve skupině a celkovou atmosféru v kolektivu. Cirkus je ale nesoutěžní aktivita, která dokáže vytvořit integrační prostředí, každému najít nepostradatelné místo a dodat pocit úspěchu. Tím může být projekt

TěloCIRK i prevencí šikany a jiných patologických jevů. A navíc, cirkus letí! Kdo by se nechtěl naučit základy žoglování, ekvilibristiky či pozemní akrobacie.

Až vyrostu

Kdo z nás si nepředstavoval, jaké to bude, až vyrosteme? Ale co kdybychom mohli dát dětem náhled do budoucnosti již dnes? V kurzu „Až vyrostu“ nahlédnou vaše ratolesti pod pokličku svých snů a přání. Pod vedením našeho zkušeného týmu psychologů budou děti moci zkoumat své tajné touhy být astronautem, umělcem nebo třeba šéfkuchařem. Na konci kurzu se však naučí to nejdůležitější – že mohou být cokoli, co si přejí!

Tanec dětem

Ukažte svým dětem, jak mohou tělo použít jako nástroj pro vyjádření svých emocí a představ. V našem kurzu moderního tance pro děti se učíme tančit srdcem i tělem. Pod vedením zkušeného instruktora a lektora Milana Brože se děti ponoří do světa hudby a pohybu, kde se každý krok stává vyjádřením radosti, smutku, vzrušení nebo klidu. Od hip-hopu, přes street dance, až po jazz… u nás si děti vyzkouší všechny možné styly, najdou tanec, který jim sedí nejlépe, ale zejména se naučí vnímat a milovat hudbu a své tělo.

Jóga pro děti

Jógový koutek pro naše malé vážené! Jóga pro děti není jen o cvičení a protahování, je zejména o vytváření malých oáz klidu v tomto rušném světě. Představte si děti, kterak se učí klidně dýchat v pozici lotosu, učí se sebekontrole a zvládání stresu. Naše jóga umí být ale i pořádná legrace a divočina- zahrajeme si na kočky, psy a řádně posílíme naše těla. To vše pod vedením zkušené a přátelské lektorky Zuzky Lorencové.

Dýchání i zpěv

V tomto kurzu talentovaná zpěvačka Ashley Abrman naučí děti, jak používat svůj hlas jako nástroj pro vyjádření sebe sama, ale také svůj dech jako prostředek pro sebeuzdravení a zvládání stresu. Učíme děti, jak dýchat správně, ovládat díky správným dýchacím technikám své tělo, ale také jak používat svůj hlas. Naučit se zpívat své oblíbené písničky už je jen třešnička na dortu.

Havěti naproti

Je čas vyrazit na safari! Ale ne obyčejné safari, ale safari napříč světem drobotě! V kurzu ‚Havěti naproti‘ cestují děti podél mikroskopických krajin, kde objevují fascinující svět bezobratlých. Pod vedením zkušeného lektora Jakuba Radoše, který děti provádí světem jiné perspektivy, děti poznají, jak tito drobní tvorové vytvářejí složitý a úžasný svět kolem nás. Kdo říká, že musíte být velký, abyste měli velký dosah?

Škola beatboxu

Bum-tss, bum-bum-tss! Vítáme vás ve škole beatboxu, kde jsou naše uši otevřené pro všechny zvuky, které děti dokážou vytvořit. Kurz je veden zkušeným lektorem a performerem Honzou Melicharem, který z vašich dětí, kdoví, třeba vytvoří příštího Bobby McFerrina nebo Rahzela. Nechte děti prozkoumat svět hudby z úplně jiné perspektivy, učit se zvuky, které nikdy předtím neslyšeli, a najít svůj vlastní rytmus. Buďte svědky, jak se rozzáří, když objeví, že jejich tělo je nejvíc cool nástroj, který kdy měli.

Filozofie pro děti

Proč je obloha modrá? Proč musíme jíst zeleninu? V kroužku filosofie pro děti se učíme klást otázky – a hledat na ně odpovědi. Skrze interaktivní diskuze a hry se vaše děti naučí filosofické koncepty, které jim pomohou lépe porozumět světu kolem nich. Učíme se, jak můžeme zkoumat naše myšlenky a názory a jak můžeme lépe porozumět názorům ostatních. Přihlaste své děti na tuto cestu za poznáním a nechte je, alespoň na chvilku, stát se malým filosofem!

Angličtina pro nejmenší

Představte si svět, kde vaše dítě otevírá dárky a radostně vykřikuje „Wow!“ nebo kde si místo „mrkve“ řekne o „carrot“. V našem kurzu angličtiny pro nejmenší naše zábavné a interaktivní lekce představují vašim dětem nový jazyk skrze písně, hry a obrázky. Necháme je zažít radost z komunikace a učíme je základy angličtiny hravou formou. Kdo říká, že se nemůžete naučit nový jazyk a zároveň se skvěle bavit?

Dramaťák

Světla zhasínají, opona stoupá a vaše děti vstupují na scénu. V našem dramatickém kroužku se děti mohou stát kýmkoli – od statečných rytířů po veselé šašky. Pod vedením našich zkušených lektorů se děti učí sebevyjádření, komunikaci a týmové práci, zatímco zkoumají svět herectví. Tento kroužek nabízí dětem možnost objevit své skryté talenty, zlepšit sebevědomí a vyzkoušet si, jaké to je stát se hvězdou. Je úžasné sledovat, jak děti vystupují ze svých skořápek a rozkvétají na scéně!